Reklamcı Feragatnamesi

Norton Secure VPN İncelemesi

-
Teklif Kullanılamıyor
Kararımız: Her ne kadar Norton Secure VPN diğer Sanal Özel Ağ (VPN) ürünleri gibi tam teçhizatlı olmasa da VPN ihtiyaçları büyük olmayan kullanıcılar için iyi bir tercihtir. Tek cihaza sahip kullanıcılar için paralarının karşılığını sunar ve ödüllü Norton İnternet Güvenliği Paketi ile uyumludur.
Private Internet Access Alın - Gizliliğinizi koruyun!
Dünyanın her yerindeki sunuculara sınırsız erişim. Süper hız. Linkimizi kullanarak en iyi fiyatı alın...
www.privateinternetaccess.com/özel-teklif

Benzersiz Avantajlar

• Güçlü Sunucu Ağı
• Muhteşem Coğrafi Sunucu Çeşitliliği
• Uygun Fiyatlar
• Masaüstünde varlığını hissettirmez
• Norton Security Suite ile indirim
• Canlı Sohbet Desteği

Şirket Geçmişi

Norton (Norton by Symantec olarak da bilinir), Amerikalı yazılım şirketi Symantec Corporation’ın bir iştirakidir. Norton’un ana kuruluşu olan Symantec, dünyanın önde gelen dijital güvenlik çözümleri sağlayıcısıdır ve Fortune 500 listesinde yer almaktadır. Symantec tarafından 1990’da satın alındığı günden bu yana Norton, yazılım güvenliği ile ilgili bir dizi ürün ve hizmet geliştirmiştir.

Ödüller

Norton Secure VPN, saygın Norton by Symantec markasına bağlı bir hizmettir. Bu dijital güvenlik şirketi azmini global arenada tekrar tekrar kanıtlamıştır:

- Norton 2012’de PC Advisor tarafından En İyi Güvenlik Yazılımı ödülüne layık görülmüştür.
- Norton by Symantec 2015’te AV-TEST’ten Mobil Güvenlik için İnovasyon Ödülünü almıştır.
- Norton Mobile Security ve Norton Family Premier ise 2015’te PC Magazine’in Editörün Seçimi Ödülüne layık görülmüştür.

Sunucu Konumları

Çoğu açık Wi-Fi bağlantısı güvenli değildir ve kötü niyetli kullanıcılara karşı çok az koruma sağlamaktadır. VPN kullanmak kullanıcılara internette gizlilik ve anonimlik sağlar. Kişisel verilerinizi korumak ve bilgisayar korsanlarının ağ trafiğinize kulak misafiri olmalarını önlemek için önemli bir güvenlik katmanı işlevi görür. Bunu da verilerinizi şifreleyerek ve bağlantınızı güvenli ve anonim bir sunucu üzerinden gerçekleştirerek yapar.

VPN’lerin dünya genelinde çeşitli konumlara dağıtılmış sunuculara sahip olması önemlidir. Norton Secure VPN, 29 ülkeye yayılmış 73 sunucu konumu ile etkileyici bir ağa sahiptir. Bu sunucu konumlarına Çin ve Rusya gibi ülkeler dahil olmasa da bu sunucu konumları Avustralya, Türkiye, Güney Afrika, İsrail, Brezilya, Meksika, Japonya ve Doğu Avrupa ülkeleri gibi coğrafi olarak dağılmış bir listeyi kapsamaktadır.

VPN ağlarının faaliyet gösterdiği konum sayısı şirketten şirkete farklılık gösterir. Daha fazla sunucu konumu olması sizin için önemliyse başka bir şirketi tercih edebilirsiniz. CyberGhost 90 ülkeye yayılmıştır; Nord VPN 63 ülkeye yayılmıştır ve Express VPN 93 ülkeye yayılmıştır.

AustraliaAustriaBelgiumBrazilCanadaCzech RepublicDenmarkFinlandFranceGermanyIrelandIsraelItalyJapanMexicoNetherlandsNew ZealandNorwayPolandRomaniaSingaporeSouth AfricaSpainSwedenSwitzerlandTurkeyUkraineUnited KingdomUnited States

Hız ve Güvenilirlik

Güvenli bir bağlantıya sahip olmak, bağlantı hızı ve güvenliğinden taviz vermeniz gerektiği anlamına gelmemelidir. Norton VPN, kullanıcıları için hızlı bir hizmet sunmaktadır ve yerel bağlantılarda ekspres hıza sahiptir. TechRadar bu VPN’in performansını 75Mbps bağlantı ile ölçmek için bazı hız testleri gerçekleştirmiştir. İngiltere’de bulunan sunucular 60-66 Mbps indirme hızına ulaşmıştır. Avrupa ülkelerinde bulunan sunucular ise 50-65 Mbps arasında oldukça yüksek hızlar sunmuştur.

Aynı bağlantı ile ABD’de bulunan bir sunucu 45-65Mbps arasında hıza çıkabilmiştir. Avustralya ve Meksika gibi uzak konumlardaki hızlar oldukça düşük olsa da (sırasıyla 15-25 Mbps ve 8-18 Mbps) bu hız çoğu kullanıcı için yeterli olacaktır.

Bu istatistikler tek bir bağlantıya aittir. VPN performansı kullandığınız bağlantının gücüne göre farklılık gösterecektir.

Platformlar ve Cihazlar

Norton VPN, şu işletim sistemlerinden birine sahip olan tüm cihazlarda internette güvenli gezinme imkanı sunar:

• Hizmet Paketi 1 veya üzeri yüklü tüm Microsoft Windows 7 sürümleri.
• Tüm Microsoft Windows 8/8.1 sürümleri.
• Tüm Microsoft Windows 10 sürümleri, ancak Windows 10 S. Edge tarayıcısı desteklenmemektedir.
• Mac OS X, mevcut sürüm ve önceki iki sürüm.
• Android 4.1 veya üzeri yüklü tüm Android telefonlar
• Apple iOS’un mevcut ve önceki iki sürümü yüklü tüm iPhone veya iPad’ler.

windowsmacandroidios

Desteklenenler

Norton VPN, tüm Windows, Mac, iOS ve Android işletim sistemlerinde standart ve resmi uygulamalar kullanan kullanıcıların işine yarayacaktır. Diğer platformlar ve cihazlarda bu VPN’in uyumluluğu sınırlıdır.

Fiyatlar

Tek bir lisansın yıllık maliyeti 259,99₺’dir. Beş cihaza kadar da yılda 259,99₺ ile harika bir teklif mevcuttur. Güvenli VPN’in on cihaz için lisans maliyeti başlangıçta 399,99₺’dir.

Fiyatı diğer VPN’ler ile karşılaştırıldığında daha ucuzdur ve bu da Norton VPN ile antivirüs paketini birlikte aldığınız zaman bu ürünü daha da cazip hale getirir. VPN de içeren Norton Deluxe 360 paketini tercih eden kullanıcılar harika bir indirimden faydalanabilirler. 5 cihazınız için ödüllü antivirüs programının yanı sıra VPN korumasına yılda sadece 329,99₺’ye sahip olabilirsiniz.

Norton, hizmetlerini denemeniz için ücretsiz bir ürün sunmamaktadır, ancak müşterilerine 60 gün içinde para iade garantisi sunar. Bununla birlikte, bu para iade garantisi bazı şartlar ve koşullara tabidir, bu nedenle önce bu şartlar ve koşulları okumak iyi olacaktır.

Şifreleme ve Log Tutma Politikası

Norton’un Güvenli VPN web sitesi politikası, bu hizmetin log tutmayan sanal özel ağ sunduğunu iddia etmektedir.. Yani bu hizmet internetteki aktivitelerinizi takip etmek ya da kaydetmez.

Özetle

Norton Secure VPN tüketicilere uygun fiyatlar, güçlü bir sunucu ağı ve bir dijital güvenlik devinin marka güvencesini sunmaktadır. Gelişmiş bazı özelliklere sahip olmasa da, basit bir VPN’e ihtiyaç duyan ve özellikle de harika bir antivirüs sahibi olmak isteyen kullanıcılar içim Secure VPN içeren Norton Deluxe 360 paketi ideal seçenektir.
Private Internet Access Alın - Gizliliğinizi koruyun!
Dünyanın her yerindeki sunuculara sınırsız erişim. Süper hız. Linkimizi kullanarak en iyi fiyatı alın...
www.privateinternetaccess.com/özel-teklif
Norton Secure VPN hakkında yorum yaz
Başkalarına yardımcı olmak için görüşlerinizi paylaşın.
Captcha
Private Internet Access Alın - Gizliliğinizi koruyun!
Dünyanın her yerindeki sunuculara sınırsız erişim. Süper hız. Linkimizi kullanarak en iyi fiyatı alın...
www.privateinternetaccess.com/özel-teklif