Eniyi10VPN

VPN İncelemeleri

NordVPN
9.8
Çok İyi
Ödüllü. En büyük teknoloji bloglarının gözdesi. Hızlı ve yüksek gizlilik sunuyor. NordVPN tüm doğru özelliklere sahip!
Surfshark
9.5
Çok İyi
Surfshark en iyi VPN’ler arasına yeni girmiş olsa da sunduğu özelliklerle ön plana çıkıyor. Bu VPN, coğrafi engellere sahip içeriklere kesin erişim, etkileyici hızlar ve sağlam bir güvenlik sunuyor.
Zenmate VPN
9.3
Çok İyi
ZenGuard tarafından geliştirilmiş olan ZenMate VPN'in sade ve açık arayüzü onu VPN dünyasıyla yeni tanışmış ve karmaşadan uzak durmak isteyen kullanıcılar için ideal seçenek haline getiriyor.
HideMyAss!
8.6
Çok İyi
İyi bir izlenim bırakmak için 3 saniyemiz olduğu söylenir. HideMyAss! adıyla gönülleri fethediyor ve mükemmel hizmet, kullanıcı dostu arayüz ve müthiş hızıyla bizleri etkilemeye devam ediyor.
SaferVPN
8.2
İyi
Oyun oynamak için VPN mi kullanıyorsun? SaferVPN’den başkasına ihtiyacın yok. Düşük gecikme puanı, bu hizmetin kullanıcı düşünülerek optimize edildiği anlamına geliyor. Ağ genelinde gecikme ve hız kaybı nedeniyle hiçbir zaman oyununda avantajı kaybetme.
ExpressVPN
-
Teklif Kullanılamıyor
En iyi kapsamlı VPN hizmetlerinden biri. 90’dan fazla ülkede 3000’den fazla sunucu lokasyonu ile süper hızlı ve güvenli. ExpressVPN’i tavsiye ettiğimizi söylemek yetersiz kalacaktır...
IPVanish
7.8
İyi
IPVanish yüksek indirme hızları ve güvenli bağlantılara sahiptir. Çok çeşitli özellikleri, güçlü şifreleme yapısı ve sunduğu güvenilir koruma ile paranızın karşılığını fazlasıyla vermektedir.
Hotspot Shield
-
Teklif Kullanılamıyor
Çok hızlı. Gerçekten hızlı. Arka planda sadece Hotspot Shield tarafından kullanılan sihirli şeyler oluyor. Hotspot Shield'in patentli teknolojisi, BT güvenlik dünyasının önde gelen bağımsız kuruluşlarından AV-Test tarafından hız ve güvenlik için onaylanmıştır.
PrivateVPN
7.5
İyi
Harika ve çok kapsamlı bir seçim. Makul fiyatlar, çok sayıda ülkede sunucular mevcut ve süper hızlı bağlantılar test aşamasında. Kesinlikle bir denemeyi hak ediyor.
Norton Secure VPN
-
Teklif Kullanılamıyor
Her ne kadar Norton Secure VPN diğer Sanal Özel Ağ (VPN) ürünleri gibi tam teçhizatlı olmasa da VPN ihtiyaçları büyük olmayan kullanıcılar için iyi bir tercihtir. Tek cihaza sahip kullanıcılar için paralarının karşılığını sunar ve ödüllü Norton İnternet Güvenliği Paketi ile uyumludur.