VPN İncelemeleri

Private Internet Access
9.8
2021’nin en iyi vpn’i
Günümüzün tartışmasız en güvenli VPN’i. İnsanları bu VPN hizmetini kullanmaya çeken şey, katı bir şekilde uyguladığı sıfır log tutma politikası ve internette tam gizliliği korumaya verdikleri büyük önemdir.
CyberGhost VPN
9.5
Çok İyi
15 yılın deneyimiyle karşımıza çıkan Cyberghost VPN, kişisel bilgilerinizi yetkililer ve bilgisayar korsanlarının meraklı gözlerinden korumak istiyorsanız en iyi seçenektir.
NordVPN
9.3
Çok İyi
Ödüllü. En büyük teknoloji bloglarının gözdesi. Hızlı ve yüksek gizlilik sunuyor. NordVPN tüm doğru özelliklere sahip!
Surfshark
9.1
Çok İyi
Surfshark en iyi VPN’ler arasına yeni girmiş olsa da sunduğu özelliklerle ön plana çıkıyor. Bu VPN, coğrafi engellere sahip içeriklere kesin erişim, etkileyici hızlar ve sağlam bir güvenlik sunuyor.
Zenmate VPN
8.9
Çok İyi
ZenGuard tarafından geliştirilmiş olan ZenMate VPN'in sade ve açık arayüzü onu VPN dünyasıyla yeni tanışmış ve karmaşadan uzak durmak isteyen kullanıcılar için ideal seçenek haline getiriyor.
Atlas VPN
8.8
Çok İyi
Oyun oynamak için VPN mi kullanıyorsun? Atlas VPN ’den başkasına ihtiyacın yok. Düşük gecikme puanı, bu hizmetin kullanıcı düşünülerek optimize edildiği anlamına geliyor. Ağ genelinde gecikme ve hız kaybı nedeniyle hiçbir zaman oyununda avantajı kaybetme.
HideMyAss!
8.6
Çok İyi
İyi bir izlenim bırakmak için 3 saniyemiz olduğu söylenir. HideMyAss! adıyla gönülleri fethediyor ve mükemmel hizmet, kullanıcı dostu arayüz ve müthiş hızıyla bizleri etkilemeye devam ediyor.
ProtonVPN
8.6
Çok İyi
Gerçekleştirdiğimiz testler, ProtonVPN’in internet güvenliği, gizlilik ve özgürlük hakkında son derece ciddi olduğunu ortaya koydu. Sadece açık kaynak kullanmakla kalmayan, aynı zamanda bağımsız olarak da denetlenen iyi tasarlanmış uygulamalara sahipler. Uzun süreli abonelikleri diğer çoğu VPN'den daha pahalı olabilir, ama sınırsız bant genişliği, güçlü güvenlik özellikleri, devasa bir sunucu ağı ve daha fazlasını sunuyor.
ExpressVPN
-
Teklif Kullanılamıyor
En iyi kapsamlı VPN hizmetlerinden biri. 90’dan fazla ülkede 3000’den fazla sunucu lokasyonu ile süper hızlı ve güvenli. ExpressVPN’i tavsiye ettiğimizi söylemek yetersiz kalacaktır...
Hotspot Shield
-
Teklif Kullanılamıyor
Çok hızlı. Gerçekten hızlı. Arka planda sadece Hotspot Shield tarafından kullanılan sihirli şeyler oluyor. Hotspot Shield'in patentli teknolojisi, BT güvenlik dünyasının önde gelen bağımsız kuruluşlarından AV-Test tarafından hız ve güvenlik için onaylanmıştır.