Kullanım şartları

Kullanım şartları

Eniyi10VPN.com kullanıcılara farklı yazılım ürünlerini daha iyi anlamak için bilgi ve araçlar sunmaktadır. Eniyi10VPN.com web sitesi (birlikte, "Site"), Eniyi10VPN.com’ın telif haklarına tabi çalışmalarından oluşmaktadır. Kullanıcılar tüm şartlar ve koşulları (birlikte "Şartlar") hiçbir değişiklik olmaksızın kabul ettikleri sürece kullanıcılara bu siteye erişim sağlıyoruz.

Şartların kabulü

İşbu siteyi kullanarak şartlar ve yürürlükteki tüm kanunların hükümlerinin bağlayıcı olduğunu ve yürürlükteki yerel kanunlara uyumdan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Eğer işbu şartları kabul etmiyorsanız bu web sitesini kullanmamalısınız. İşbu web sitesinde yer alan içerikler, ilgili telif hakları ve tescilli marka kanunlarınca korunmaktadır.

Kullanıcı lisansı

Eniyi10VPN.com web sitesinde yer alan içerikler yalnızca kişisel, bireysel kullanım amaçlıdır ve ticari veya harici amaçlarla hazırlanmamıştır. İşbu Sınırlı Kullanım Lisansı tahtında, Kullanıcılar İçerikleri değiştiremez veya kopyalayamaz, bunları ticari ya da halka açık gösterim (ticari ya da değil) amacıyla kullanamaz, telif haklarına tabi ya da diğer Eniyi10VPN.com site içeriklerini kopyalamak için Yazılım ya da Hizmetleri kaynak koda dönüştürmeyi ya da tersine mühendislik yapmayı deneyemez, içerikleri başka kişiler ya da başka bir sunucuya aktaramaz. Kullanıcıların işbu sınırlamalardan herhangi birini ihlal etmesi halinde işbu lisans otomatik olarak hükümsüz kalır ve hizmet herhangi bir tarihte Eniyi10VPN.com tarafınca kesilebilir ve sonlandırılabilir. İşbu içeriklerin kullanıcılar tarafından görüntülenmesi sonrasında ya da işbu lisansın sonlanması üzerine kullanıcılar indirmiş oldukları elektronik ya da basılı herhangi içerikleri imha etmek zorundadır.

Feragatname

Eniyi10VPN.com tarafından sağlanan web sitesi içerikleri görüldüğü şekliyle sağlanmaktadır. Doğrudan ya da dolaylı hiçbir garanti vermemekteyiz ve işbu feragatname tahtında herhangi ima edilmiş garantiler veya pazarlanabilirlik, ihlal etmeme, fikri mülkiyet hakları ve diğer koşullar da dahil ve bunlarla sınırlı olmaksızın tüm diğer garantileri tekzip ederiz. Ayrıca, Eniyi10VPN.com işbu Site üzerinde yer alan İçerikler ya da işbu Siteden bağlantı verilen herhangi diğer sitenin doğruluğu, olası sonuçları ya da kullanımının güvenilirliği hakkında hiçbir beyan ya da taahhütte bulunmamaktadır.

Metinler, grafikler, resimler, Eniyi10VPN.com Lisans kuruluşlarının sağladığı bilgiler ve herhangi Hizmet de dahil olmak üzere diğer Eniyi10VPN.com Web Sitesi içerikleri ("İçerik") sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanıcılar ürün üreticileri tarafından sağlanmış olan tüm bilgileri internette ya da fiziki ürün etiketleri ya da ambalajlar üzerinde dikkatle okumalıdır. Site üzerindeki bilgileri güncellemek için makul olan tüm çabayı sarf ediyor olsak da Site içeriğinin doğru, eksiksiz ve güncel olduğuna dair doğrudan ya da dolaylı hiçbir beyan ya da taahhütte bulunmayız. Eniyi10VPN.com reklam tabanlı bir karşılaştırma ve inceleme sitesidir. Bu siteyi herkese ücretsiz olarak sunabilmek amacıyla, ortaklık kurduğumuz VPN sitelerinden bir abone kazandırma ücreti almamızı sağlayan bağlantılar kullanmaktayız. Ortaklık kurduğumuz VPN şirketlerinin karşılaştırma listesindeki sıralaması, ticari faktörlerin yanı sıra genel popülerlik, müşteri kazandırma ve performans verilerinden etkilenmiş olabilir. Puanlarımız ve sıralamalarımız zaman zaman değişebilir.

Zarar ve kayıplar için yükümlülüğümüz

İşbu web sitesi ve hizmetlerin kullanımından doğabilecek riskler kullanıcıya aittir. Eniyi10VPN.com veya tedarikçileri hiçbir şekilde herhangi zarardan (veri kaybı veya iş kesintisi de dahil) yükümlü tutulamaz. Böylesi bir zarar olasılığı hakkında, Eniyi10VPN.com ya da yetkili bir temsilcimiz sözlü ya da yazılı olarak bilgilendirilmiş olsa dahi web sitelerimizin kullanımından kaynaklanabilecek hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz.

Tazminat

Kullanıcılar, işbu Kullanım Şartlarının ihlal etmeleri ve/veya Kullanıcının Web Sitesini kullanımından kaynaklanabilecek tüm zararlar, harcamalar, kayıplar ve avukatlık masrafları da dahil olmak üzere tüm maliyetler için bize tazminat ödemeyi, bizi savunmayı ve herhangi ödeme yapma zorunluluğundan bizi muaf tutmayı kabul eder.

Revizyonlar / hatalar

Eniyi10VPN.com Web Sitesi içerikleri teknik, dizgisel ya da görsel hatalar içerebilir. Eniyi10VPN.com, Web sitesinde yer alan içeriklerin doğruluğu, tamlığı veya güncelliği ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Eniyi10VPN.com, herhangi bir tarihte ve önbildirim yapılmaksızın işbu web sitesi içeriklerinde değişiklikler yapabilir. Bununla birlikte, Eniyi10VPN.com işbu içerikleri düzenli olarak güncelleme garantisi vermemekteyiz.

Üçüncü taraf sağlayıcı bağlantıları

Eniyi10VPN.com işbu web sitesinden bağlantı verilmiş olan tüm web sitelerini test etmemiştir ve bağlantı verilen bu sitelerin içerikleri için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bir bağlantıya yer verilmiş olması, Eniyi10VPN.com’ın o siteyi onayladığı anlamına gelmez. O web sitesine verilen bağlantının kullanımından doğabilecek riskler kullanıcıya aittir.

İşbu şartlarda yapılacak değişiklikler

Eniyi10VPN.com işbu Kullanım Şartlarını hiçbir önbildirim olmaksızın herhangi bir tarihte revize edebilir. İşbu Kullanım Şartlarının en son sürümü işbu web sitesinin kullanıcıları için bağlayıcıdır.

Geçerli Kanun

Eniyi10VPN.com Web Sitesi ile ilgili herhangi hak ve alacaklar, kullanıcının ülkesi ile yasalar çatışması olmasına bakılmaksızın Birleşik Krallık kanunlarına tabidir. Aksi işbu belgede belirtilmediği sürece, Kullanım Şartları ya da Siteden doğrudan ya da dolaylı olarak kaynaklanan ya da bunlara ilişkin meydana gelen tüm anlaşmazlıklar yalnızca Birleşik Krallık mahkemelerinde çözümlenecektir. Kullanıcılar böylesi bir anlaşmazlık için bu yetki alanı ve bu münhasır yargı yetkisi işbu belge ile geri dönülemez bir şekilde kabul ederler.

Sorular

İşbu Kullanım Şartları hakkında herhangi sorunuz olması halinde lütfen hello (at) Eniyi10VPN.com adresine e-posta gönderiniz.